تبلیغات
دست نوشته ها - نمره! | برنامه نویسی + لینوکس و متن باز + روزنوشت + موسیقی

نویسنده: "feeruzy ارسال شده در: " عمومی ، "، زمان ارسال: " 4 بهمن 88 ساعت 02:28"

از پس هر ترم درسی است و از پس هر درس امتحانی و از پس هر امتحان نمره ای! اون هم نه هر نمره ای !
وظایف یه دانشجو از اول تا انتهای یه ترم :


انتخاب واحد -> واریز پول به حساب دانشگاه (کاملا با رضایت! هر چی باشه از سربازی رفتن و آشخوری که بهتره!)-> رفتن سر کلاس (کلاسی که هیچ موقع سر ساعت معین شده برگزار نمیشه) -> امتحان میان ترم (با این شرایط انتحانات روی نصف نمره میان ترم هم نباید حساب باز کرد!) -> امتحانات پایان ترم  -> اعلام نمره (پایان ترم!)


البته برای دانشجویان گرامی و باکلاس و این کاره ترم از مرحله دو هفته مونده به شروع امتحانات پایان ترم شروع میشه، وای! حل المسایل فلان درس رو از کجا باید پیدا کرد؟ (بیچاره سر کلاس که نبوده ببینه چه خبره!) کتاب ها رو که جور میکنه یه سری مطلب میبینه که تا حالا توی کابوس هاش هم ندیده بوده چه برسه به دانشگاه، یه دو سه روزی افسردگی میگیره که البته عادیه و بعد با جدیت تمام شروع میکنه به درس خوندن. صبح تا شب کتابها رو ورق میزنه ولی چیزی که یاد نمیگیره. هدف اینه که سر جلسه مطالب براش آشنا باشه و بتونه یه انشایی تحویل استاد بده! شب ها هم به زور چایی  و قهوه -و مواد انرژی زا که نام برده نمیشود!- و mp3 و دوینگ تا صبح مطالعه میکنه. بیچاره 10 تا 15 کیلو لاغر میشه و ساعتی دوبار از حال میره!  - چه میکنه امتحان !- 15 ترمه که کارش همینه و هنوز هم آدم نشده که توی طول ترم درسهاشو بخونه  و به این فزاحت نیوفته.


بالاخره روزای امتحان فرا رسید . استرس در بالاترین حده ممکنه! وضعیت این امتحانات هم که مشخصه : با هزار نذر  و نیاز شاید درس پاس بشه - البته با کمک استاد محترم - ولی احتمالش صفره.

دو هفته از آخرین امتحان میگذره  و هنوز استرس ادامه داره ! -overhead- پس این نمره ها کی قراره اعلام بشه؟ شاید خدا بتونه تخمین بزنه! دانشجوی بیچاره ما دیگه افتاده توی یه  loop بینهایت ، شاید هم توی بن بست و الگوریتم deker هم دیگه نمیتونه کاری کنه! روزی 2بار set میشه و 3 بار reset ولی خبری از نمره نیست!
استاد جون هر کسی که دوست داری این نمره ها رو برسون ! استرس از حد اورهد هم گذشت!
بعد از 20 بار سکته سرانجام نمره ها اعلان میشه : نمره هه اعلام شده ولی به درد فک و فامیل دانشجو هم نمیخوره! شانس بیاره مشروط نشه.


برای دانشجوی ذکر شده طلب مغفرت داریم . - زیر فشار نمره له شد! - روحش شاد ، درسش پاس .
یک دقیقه سکوت برای احترام به از دست رفتگان ترم قبل !

 آخرین ویرایش در: " 22 بهمن 88 ساعت 06:58"
برچسب ها: "نمره" ، "امتحان" ، "مشروط" ، "درس" ، "حل المسایل" ،

نظرات
مرجان مرسی از نظر قشنگت

پستت هم جالب بود
ارسال شده در 4 بهمن 88 15:40

yasaman salam ..manoonam ..shoma khobi??

hey badi nabood ...ama khodaish in serio vaghean sakht dade boodan a na !!?

ama be kheyr gozaht shokr

shoma chetoor bood??

movafagh bashio salem
ya hagh
ارسال شده در 4 بهمن 88 11:51