تبلیغات
دست نوشته ها - دو یا یک و یک؟ | برنامه نویسی + لینوکس و متن باز + روزنوشت + موسیقی

نویسنده: "feeruzy ارسال شده در: " عمومی ، "، زمان ارسال: " 7 فروردین 92 ساعت 01:09"
این دست نوشته مخاطب خاص دارد! شاید شما مخاطب باشید؛

نکن آقا! چه کاریه خب؟ آخرش که چی؟ با شما هم هستم! خانوم اینجایی؟ شروع کنم؟
امروز در مورد شروع و پایان یکم حرف دارم که بد نیست روان شما رو هم یکمی قلقلک بدم هرچند شاید اصلا توجهی بهش نشه! آقا/خانوم گرامی. وقتی می خوای شروع کنی یه رابطه رو، یه زندگی رو ، یه کار رو، یه <چیز جدید> رو ، همینطوری تخت‌گاز ننداز توی اتوبان! یکم فکر، یکم تامل، یکم سبک-سنگین، یکم <سنجش>. بطور واضح در مورد زندگی نو بگم.

طرف رو دیدی؟ به <عشق در یک نگاه> ایمان آوردی؟ منتظر <نفرت> و <شکست> هم باش. اون هم در <یک نگاه>. اگر قرار بود در یک نگاه همه چی ردیف بشه که این همه آمار نداشتیم که. از چی ؟ <شکست عشقی>! حتما شنیدی که پسرا اگر در روز شکست عشقی نداشته باشن، روزشون شب نمیشه. البته برای نسل جدید کلا شکست عشقی یه‌جور روزمرگی هست تا یه چیز اتفاقی. طرف سریع رمانتیک میشه روحیش و بعد مودش شاد میشه و بعدش هم یه تریپ شکست هم ادامه‌ش! زندگی رومانتیک -> ریتمیک -> معناگرایانه. طرف از پاپ شروع می کنه بعد میاد ۶ و ۸ و بعد از بلوز  و اگر هم خیلی بی‌شکست بوده که میزنه تو کار راک و متال و ... البته یه سری هم میرن به عالم معنا و تریپ بی کلام و اینا...

شما! بله با شما هستم! وقتی میخوای شروع کنی اول خودت رو بریز توی یه کفه! ملیت/ قومیت، طبقه/جایگاه اجتماعی ، دارایی/ثروت و البته سطح تحصیلات و ملحقاتش! بعد طرف مقابلت رو هم بریز توی کفه دیگر (تعارف که نداریم با هم!). البته کار با دیجیتال‌ها یکم متفاوته و معیارش هم فرق می کنه. اگر کفه به نفع شماست ولی میشه به تعادل رسوند شما کارت درسته ولی در غیر این صورت داری با طناب پوسیده میری توی چاه و سرانجامش هم دردناکه.

اکثرا توی دوران دانشجویی و کالجی و این جاها نمونه هایی حتی برای خودتون سراغ دارید. روابطی که ناگاه اوج می گیرن ولی به همو سرعت هم سقوط! دلیل؟ مشخصه دیگه.<سنجش>هم خودش هم سازمانش :)

برادر/خواهر عزیز پیدا کردن دوست دختر/پسر کار خیلی ساده ای هست اما پیدا کردن کسی که واقعا <دوست> باشه اینقدر ساده نیست. بعضی‌ها رو می‌بینی که همسرشون هم دوستشون نیست و البته بالعکس :))

ضمنا: اونکه رفته دیگه هرگز نمیاد - تا قیامت دل من ...
اگر یکمکی سنجیده تر بودی الان اینو نمیخودندی و استتوست یکم شاد تر بود عزیز.

پ.ن : شما کدومو ترجیح میدی؟ همسرت دوستت باشه یا دوستت همسرت؟


آخرین ویرایش در: " 7 فروردین 92 ساعت 01:43"
برچسب ها: "دوست" ، "سنجش" ، "رابطه" ،

نظرات
من که به طور عجیبی دیگه اصلا به دوست دختر فکر هم نمی کنم؛ کنسرت نمیرم ، خیابون نمیرم.
علتش هم اینه که هدفی دارم که وقتمو صرف اون می کنم و وقتی برام نمیمونه که بخوام برم سراغ دوست دختر.
متنت خوب بود ولی بعضی قسمتاش خیلی خودمونی شده بودنفهمیدم چی نوشتی
ارسال شده در 23 اردیبهشت 92 14:44