تبلیغات
دست نوشته ها - آموزشی (قسمت۲) | برنامه نویسی + لینوکس و متن باز + روزنوشت + موسیقی

نویسنده: "feeruzy ارسال شده در: " عمومی ، "، زمان ارسال: " 31 مرداد 91 ساعت 23:08"
و شما تقسیم شدید!

برنامه سین گروهان ها ابلاغ می شود و نظام آغاز می گردد. ۳:۴۵ بیدار باش. ۶:۳۰ شروع کلاس ها تا ۱۲:۳۰، نماز  و نهار و سپس ادامه کلاس ها از ۲:۴۵ تا ۵:۴۵.بعد از نماز و شام  در اختیار خود خواهید بود تا ۹:۰۰ .قرق آغاز می گردد و خاموشی.


روبان مربوط به گردان به همراه اتیکت نام و کد سازمانی به شما داده خواهد شد و شما دوخت و دوز را شروع می کنید. کلاس ها شروع می شود و شما به کم خوابی مفرط دچارید و بهترین مکان برای ادامه خواب کلاس است، البته بدور از چشمان مربی زیرا اگر در خواب توسط مربی رویت شوید به آموزش منتقل شده و باید تعهدنامه ای را امضا کنید.

کلاس هایی که برای شما تدارک دیده شده در دو بخش نظامی و عقیدتی طبقه بندی می‌شود. دروس نظامی صف‌جمع، تاکتیک، سلاح، تخریب، جنگ نوین  و آیین نامه هستند و عقیدتی ها نیز سیاسی و اخلاق و احکام . دروس متفرقه ای نیز همچون بهداشت و امداد و مشاوره و ... در برنامه گنجانده شد. تربیت بدنی نیز از دروس مهم دوره است.


صف‌جمع مباحثی در ارتباط با احتامات و حرکات با اسلحه و رژه رفتن را در بر میگیرد و ۱/۴ نمره پایانی شما مربوط به بخش عملی این درس است.

سلاح مباحث مربروط به آشنایی با سلاح و باز و بست و تیر اندازی و سرانجام میدان تیر را در بر گرفته که ۱/۴ دیگر نمره مربوط به آن است.

تاکتیک نیز از دروس بسیار پرکاربرد است و عملا همه چیز آموزشی به تاکتیک وابسته است.از رزم تا اردو و ... پس سعی کنید از این درس لذت ببرید.

تربیت بدنی یک روز در میان به سراغتان خواهد آمد تا شما را برای تست آمادگی جسمانی آماده کند. دو ۳۲۰۰ متر،شنا و دراز نشست و دو ۶۰ متر، ۴ تست تربیت بدنی هستند که برای شما بسیار مهم و حیاتی هستند و ۱/۴ نمره پایانی را دارا هستند.

۱/۴ پایانی نمره امتحان تستی است که از تمامی دروس عقیدتی و نظامی به عمل می آید و مجموع این نمرات در قالب ۲ کارنامه نظامی و عقیدتی به شما ابلاغ می گردند و نمره بالاتر در ارتباط مستقیم با درجه بالاتر است.

آخرین ویرایش در: " 30 مرداد 91 ساعت 23:53"
برچسب ها: "خدمت" ، "سربازی" ، "آموزشی" ،
در این ارتباط بخوانید: "آموزشی (قسمت اول)"، "آموزشی قسمت۳
نظرات