تبلیغات
دست نوشته ها - آموزشی (قسمت اول) | برنامه نویسی + لینوکس و متن باز + روزنوشت + موسیقی

نویسنده: "feeruzy ارسال شده در: " عمومی ، "، زمان ارسال: " 30 مرداد 91 ساعت 13:00"
آموزشی ...
سرانجام به پایان رسید و چقدر این جمله الان توی ذهنم جولان میده: «چقدر زود دیر می‌شود.» البته شاید الان به این فکر کنید که چه چیز جالبی توی خدمت اجباری و دوره ضرورت و این حرفها هست؟ و پاسخ من هم اینه که تمام خاطراتی که از خدمت می‌مونه سختی های زیادش هست که بعد از یه مدت خیلی خاطرات شیرین و به یاد موندنی ای رو برای همه تثبیت می کنه.
توی خدمت هیچ سرگرمی قابل توجهی وجود نداره اما با هم بودن و دوستی های بچه‌های یک گروهان یا یک آسایشگاه و برنامه های درون آسایشگاهی جای همه چیز رو می‌گیره. شروع کردن این دوره بدون استثنا برای همه بسیار مشکل هست -مثل هر کار دیگه ای- البته بعد از یک هفته همه چیز تحت کنتل شما در میاد و به اصطلاح می‌افته رو غلتک، و شما هم به سرعت راه‌های متعدد دررو را پیدا کرده و لذت خواهید برد.


زمانی که شما به پادگان می رسید ابتدا یه زهرچشم از شما گرفته میشه و پشت در پادگان کمی بشین پاشو و سینه‌خیز (خزیده بلند) به شما داده می‌شه. بعد شما به صف می‌شید و تمام وسایل شما با دقت چک میشه و بعد از چک شدن بدن و لباس ها به داخل دژبانی خواهید رفت و یک سری فرم پر خواهید کرد و سرانجام در ورودی پادگان به روی شما باز میشه و شما وارد دنیایی دیگر میشید. یه جای ناشناخته! یه منطقه وسیع که شما قراره برای مدت ۵۸ روز داخلش باشید. شما به آسایشگاه موقت منتقل میشید و یکی دو روز آنجا خواهید بود...

 ساعت ۳:۴۵ دقیقه صبح فردا از خواب ناز بیدار خواهید شد و برای اقامه نماز به مسجد خواهید رفت و بعد برای سرو صبحانه به سلف خواهید رفت . در این یکی دو روز برنامه خاصی بجز نماز و تغذیه نخواهید داشت ؛ سرانجام روز موعود فرا می رسد...

شما به میدان صبحگاه منتقل خواهید شد برای امر مهم «تقسیم». در این مرحله شما چندین مرحله در گردان های مختلف و گروهان های پیاپی برزده خواهید شد تا هیچ دو نفری از یک منطقه در یک گروهان قرار نگیرند. در این مرحله شانس حرف اول را خواهد زد. بعد از ۴ الی ۵ ساعت حرکت از این گروهان به آن گرهان شما سرانجام گردان و گروهان و کد خود را خواهید دانست و خدمت از اینجا آغاز می گردد.

پایان قسمت اول ؛

آخرین ویرایش در: " 30 مرداد 91 ساعت 23:55"
برچسب ها: "خدمت" ، "آموزشی" ، "پادگان" ، "ضرورت" ، "سربازی" ،
در این ارتباط بخوانید: "آموزشی قسمت۲"، "آموزشی قسمت۳
نظرات
زندگی کوتاه است .. مونیکا پرنس جان یه سوال مسخره دارم ! چطور می تونم توی ورد خطوط رو منظم بنویسم که از هر طرف به یک اندازه فاصله داشته باشه ؟ هرکاری می کنم نمیشه !!!
ارسال شده در 31 مرداد 91 19:10

    feeruzy:

    باید آیکن justify رو فشار بدی.