تبلیغات
دست نوشته ها - وضعیت در سایر کشور ها | برنامه نویسی + لینوکس و متن باز + روزنوشت + موسیقی

نویسنده: "feeruzy ارسال شده در: " عمومی ، "، زمان ارسال: " 14 تیر 91 ساعت 09:00"
دلیل آوردن برای برخی از کارها قابل قبول است، اما نه برای هرکاری. نمونه اش کارهایی است که رگولاتوری گرامی انجام می‌دهند و این وضعیت اینترنتمان است. فیلترینگ همه جا! اگر پیوندها را مطالعه کرده باشید لینکی با عنوان فیلترینگ در سایر کشور ها را خواهید دید. بهانه گرفتن که دلیل نمی‌خواهد!

مورد بعدی که بسیار وخیم‌تر است نظام وظیفه و خدمت مقدس سربازی و دوران گرامی آش‌خوری است که  «اکنون» در آن غرق شده ام.(این یک پست برنامه ریزی شده است و نویسنده الان در پادگان به سر می‌برد!) ۲۱ تا ۲۴ ماه با حقوق ماکزیمم ۶۰ هزار تومان در ماه به ارگانی خدمت کن یا بعبارتی به بیگاری کسیده شو. دلیل؟ در پایگاه اینترنتی نظام وظیفه این لینک قرار دارد: سربازی در سایر کشور ها ! حالم دگرگون شد!(در زمان نوشتن و کمی قبل از اعزام)

برای تمام کارهای اجبار آمیز نمونه ای در سایر کشور ها یافت می‌شود.

روی دیگر سکه:
آیا تا بحال در سایت ایرانخودرو یا سایپا لینکی با عنوان خدمات و کیفیت خودرو در سایر کشور ها را دیده اید؟ یا در سایت مخابرات کیفیت اینترنت نسل چارم در سایر کشور ها، یا در سایت های کار یابی و بازار کار حق.ق دستمزد در سایر کشور ها را، یا خدمات دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی در سایر کشور ها و ...؟

برای هر محدودیتی نمونه ای در سایر کشور ها وجود دارد اما برای پیش‌گامی ها و خدمات مناسب هیچ نمونه ای در سایر کشور ها وجود ندارد.

براستی چرا؟


آخرین ویرایش در: " 30 خرداد 91 ساعت 04:09"
برچسب ها: "سایر کشورها" ،

نظرات