تبلیغات
دست نوشته ها - سخنی با خواننده | برنامه نویسی + لینوکس و متن باز + روزنوشت + موسیقی

نویسنده: "admin ارسال شده در: " عمومی ، "، زمان ارسال: " 5 شهریور 90 ساعت 08:34"
سلام، در نطر داشتم که توی این پست یه سری از حرف های نگفته ام رو با شما خواننده عزیز در میون بگذارم. الان بعد از حدود یک سال موقع این کار رسیده، پس شروع می کنیم : یک دو سه یک دو سه ...

آبان ماه سال ۱۳۸۹ زمانی بود که بنا به یک سری دلایل تصمیم به تعطیلی این وبلاگ گرفتم و الان که یک سال از اون تاریخ گذشته شواهد دال بر راه اندزی مجدد این فضا هست. پس تصمیم گرفتم تا دوباره توی این جا بنویسم اما نه به این دلیل که میهن بلاگ و کلا سرویس دهنده های پارسی قوی تر شدن ، بدلیل بسته شدن سایر سرویس دهنده های بین المللی قدرتمند در داخل ایران و قطع دسترسی کاربران به فضا های نام برده! قطع دسترسی به یک دامنه خاص با کاربرانی بسیار و تقریبا به صورت فله ای. مثل این میمونه که صبح که از خواب ناز بر خواستی دیگه به میهن بلاگ دسترسی نداشته باشی. این هم وضعیت این روز های اینتر نت ما هست دیگه. کاربرانی که به هرچه در برابر می بینند راضیند و خواهندگی در وجودشان به خاموشی می گراید. خواستن توانستن است البته اگر بخواهی! و این نخواستن وجود ما را در بر گرفته. در تمام جوانب هم در بر گرفته. نمونه هایش را هم از درون منزل تا میان افراد جامعه به سادگی می توان پیدا کرد. به هر حال این دلیلیست بر بازگشایی دوباره این وبلاگ ، هر چند به ضرورت قافیه!

در نظر گرفتم تا دوباره با روالی محکم تر از سابق شروع کنم. هزلیات و هجویات دیگر در ذهنم جای نخواهند داشت و مانور را در بخش واقعیات و حقیقت به نمایش خواهم گذاشت. برای ایجاد ابتدایی ترین تغییرات ابتدا به تغییر عنوان و ظاهر این محفل بسنده کردم و سایر تغییرات به مرور به اجرا در خواهد آمد. اصلاح در هر جایی ندیده گرفته شود هزینه ای جبران ناپذیر در پی خواهد داشت. با این حقیقت این پست را به پایان می رسانم. امیدوارم شما هم در ادامه با من همراه باشید.

پ.ن: از پوشش اخبار پیام نور و این کاستی های بی پایان معذوریم. اعصابمان ارزش خورد شدن برای این بی خردی ها را ندارد.
پ.ن: دیدگاه هر کس برای او مهم و برای دیگران مورد احترام است، آن را به اشتراک بگذارید.
پ.ن: احترام به حق مولف یکی از ویژگی های یک جامعه متمدن است.


آخرین ویرایش در: " 5 شهریور 90 ساعت 08:58"
برچسب ها: "تغییر" ، "اصلاح" ،

نظرات
AMIN HAMISHE MOAFAGH BASHI PESAR GOOOOOOOOOOL
ارسال شده در 3 مهر 90 22:23