تبلیغات
دست نوشته ها - وبلاگ نویسی چقدر مهمه ؟! | برنامه نویسی + لینوکس و متن باز + روزنوشت + موسیقی

نویسنده: "feeruzy ارسال شده در: " عمومی ، "، زمان ارسال: " 10 آبان 89 ساعت 17:33"
فتوای‌ معاون صداوسیما: داشتن وبلاگ برای ‌هر شیعه ضروریست.
- هر شیعه یک وبلاگ = کپی پیست بیشتر، اطلاعات دم دست تر !


آفتاب: معاون رسانه مجازی رییس سازمان صدا و سیما با بیان این‌كه بر هر شیعه ضروری است، حداقل یک وبلاگ داشته باشد، افزود: طلاب وظیفه دارند برای ترویج معارف اهل بیت(ع) و گسترش اسلام برای خود یک وبلاگ داشته باشند.
- حداقل یک وبلاگ یعنی چی ؟ مثلا باید وبلاگ به مقدار لازم باشه؟ یا مثلا یک وبلاگ در مورد متون کپی شده عربی اصل (اوریجینال کپی) ، یکی دیگه برای کپی کردن مطالب بقیه وبلاگها ، یکی دیگه هم برای قرار دادن فایل واسه دانلود!(مثلا کیلیپ ها و نرم افزارهای اسلامی.)


در حوزه محتوا مطالب عظیم و گرانسنگی را در اختیار داریم اما برای ارائه آن به جامعه جهانی و در فضای مجازی كاری انجام نشده و می‌توان گفت در زمینه تولید محتوا تقریبا معادل صفر كار كرده‌ایم.
- این مطالب گران سنگ که میگن کجا هست الان؟ که برای ارائه اونا کاری انجام نشده! البته این اقرار که در زمینه تولید محتوا تقریبا صفریم هم شکست نفسیه چون ما الآن دقیقا صفریم . (البته به جز حوزه های اس ام اسی و جوک! که البته بسیار هم پویا هستیم.)


وی با بیان اینكه بر هر شیعه واجب است حداقل یک وبلاگ داشته باشد، افزود: طلاب بیش از همه وظیفه دارند برای ترویج معارف اهل بیت(ع) و گسترش اسلام برای خود یک وبلاگ داشته باشند زیرا طلبه‌ای كه وبلاگ نداشته باشد گویی قلم ندارد.
- ذکر این نکته بجاست که این همه وبلاگ که الان داریم چیکاره هستن که مثلا 2 میلیون وبلاگ طلبه نویس هم بهش اضافه کنیم. چه شود! در ضمن چرا کسی به وبلاگ نویسی و تولید علم توی دانشگاه ها کاری نداره همه چسبیدن به حوزه!


سیاكلی خاطرنشان كرد: دنیای مجازی دنیای كلیك است باید هر كس خود را موظف كند هر روز به سایت های اسلامی وارد شده و كلیك كند تا از این طریق با پر مخاطب شدن آن سایت در صفحه های اول گوگل قرار گیرندو مخاطب بین‌المللی پیدا كند؛ ما باید فصل و اعتقاد خود را ارزان و به رایگان در اختیار جهانیان قرار دهیم.
- در این پاراگراف هم یکی از اصول سئو ذکر شده: باید به سایت ها و وبلاگ های طلبه ها حتما سر بزنید تا بازدیدشون زیاد بشه بعد بلافاصله برن صفحه اول گوگل. البته خوبه که کسی رو مجبور نکردن که یک لینک ثابت یا تبلیغ تصویری رو برای وبلاگهای طلاب توی صفحه شخصی در نظر بگیره! مثلا تصور کنید که یک وبلاگ عشقی که در مورد دوستی یک دختر و پسر هست و کلی هم تصاویر لاو  توش هست و البته توسط دختره هم مدیریت میشه حتما هم قالبش صورتی رنگه یه لینک بزرگ توی اول صفحه داشته باشه به وبلاگ یه طلبه ! ای جان!


پ.ن : وبلاگ های موجود رو فیلتر نکنن ! هر شیعه  یک وبلاگ پیشکش. در ضمن سنی ها و در کل بقیه مذاهب وبلاگ نمی خوان؟ بعد شیعه های بقیه کشور ها باید چیکار کنن؟ همه بیان میهن بلاگ عضو شن یا میتونن توی بلاگر یا ورد پرس هم بنویسن بعد ما نتونیم اونها رو ببینیم.
پ.ن :بقول شاعر، پادشاه فصل ها پاییز!
پ.ن : کپی برداری تنها با ذکر منبع (
licence.mihanblog.com ) مجاز است.


آخرین ویرایش در: " - ساعت -"

در این ارتباط بخوانید: "every shia - one blog!
نظرات
فرزاد چه قدر یخ!!
این مطالب به اصلاح درجه چندم رو چه کسی میخواد کپی کنه که زدی کپی برداری با ذکر منبع؟
خیلی با خودت حال میکنی!!!


ارسال شده در 18 آبان 89 23:37